Kiralık Ürünler

Su Taşıma ve Pet Şişe Derdi Yok!

ICM Water System ile sağlıklı suya ulaşmak artık daha kolay ve çevre dostu. Evlerinizde ve iş yerlerinizde ICM’nin sunduğu temiz ve sağlıklı su çözümleriyle, plastik şişe kullanımının oluşturduğu çevresel etkiyi azaltıyoruz.ICM Water System, sadece kaliteli su sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda
daha sürdürülebilir bir yaşam tarzına adım atmanızı sağlıyor. Günlük su ihtiyacınızı karşılarken plastik atıkları azaltın ve doğayı koruyun.

Ömür Boyu Garanti Hizmeti

ICM Water System, sağlıklı yaşamın temel taşı olan temiz suya erişimi, sadece bugün için değil, gelecekte de garanti ediyor. Bu güvenceyle, ICM Water System  kullanıcıları olarak, cihazlarınızın yüksek performansını ve su kalitesini ömür boyu deneyimleyebilirsiniz.ICM Water System ile yatırımınızın karşılığını alırken, sağlıklı suyun keyfini sürekli ve güvenle çıkarın.

Yıllık Ücretsiz Filtre Değişikliği

ICM Water System , su arıtma deneyiminizi sorunsuz ve mükemmel kılmak için “Yıllık Ücretsiz Filtre Değişikliği”  hizmetini sunar. Bu hizmetle, su arıtma cihazlarınızın filtrelerini her yıl ücretsiz olarak değiştiriyoruz, böylece suyunuzun kalitesinden ve cihazınızın verimliliğinden ödün vermeden, daima en iyi sonuçları alabilirsiniz. Bu özel hizmet, su arıtma sistemlerinizin bakımını kolaylaştırırken, aynı zamanda uzun vadede maliyet tasarrufu sağlar.

Sağlıklı su ihtiyacınızda size özel ev tipi akıllı filtre çözümlerimiz ve talepleriniz için

Bizi arayın