Sıkça Sorulan Sorular

Su arıtma cihazları filtre sistemi olduğundan her yıl bir defa tüm filtrelerin değişmesi gerekmektedir. Abonement sistemindeki cihazlarımız:

  • Ömür boyu garantilidir
  • Çeşme 2 yıl garantilidir.
  • Ücretsiz filtre değişimi yapılmaktadır.
  • Cihazda oluşabilecek her türlü arıza ya da problemde garanti dahilinde ücretsiz yapılmaktadır.
  • Dilediğiniz zaman abonementi durdurup cihazı iade edebilirsiniz. Zorunlu abonement süresi yoktur.

Su en önemli besin maddemizdir. Hayatımızı sürdürebilmemiz için teneffüs ettiğimiz hava dan sonra ikinci sırada suya ihtiyacımız var. Suyun içerisinde olması gereken vitaminlerin devamlı olması için filtrelerin gözenekleri daralmadan periyodik olarak değiştirilmesi sağlık için önemlidir. Bu sebeple şirketimiz kurulduğu günden beri düzenli filtre değişim programını tek tek müşteri bazında takip ederek, uygulamaktadır.

Suyun içerisinde bulunması gereken vitaminler incelendiğinde büyüklüklerinin 8-10 angström kadar olduğu tespit edilmiştir. Cihazlarımızda kullanılan filtrelerin tamamı organik filtrelerdir ve gözenekleri 10 angström büyüklüğündedir. Bu sebeple suyun içerisindeki vitaminler geçmektedir. Ancak filtreler su ile temas ettikten itibaren yılda bir değişmesi gerekir aksi takdirde gözenekler küçülür ve vitaminleri geçirmez. Bu sebeple düzenli filtre değişimi sağlıklı su içmek için çok önemlidir.

Cihazlarımızın tamamında organik filtreler kullanıldığı gibi tasarrufta aileler için çok önemlidir. 4 kişilik bir aile ortalama olarak 350 litre suya ihtiyaç duyar. Pet şişelerde satın alınacak olsa yaklaşık 150 euro masraf olur ancak ICM su arıtma cihazı ile bu suyu sadece 1,5 euro – 4 euroya temin edersiniz. Yani aile bütçesine yaklaşık olarak yıllık 1500 – 2000 euro’luk bir tasarruf sağlar.

Cihazlarımızın tamamında organik filtreler kullanıldığı gibi tasarrufta aileler için çok önemlidir. 4 kişilik bir aile aylık olarak ortalama 350 litre suya ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç pet şişeler satın alınarak karşılanacak olsa yaklaşık 150 euro masraf olur ancak ICM su arıtma cihazı kullanarak bu miktarda suyu aylık 10 euro filtre değişim ücreti ile birlikte sadece 11,5 – 15 euro arasında bir maliyetle elde edebilirsiniz. Yani aile bütçenize yaklaşık olarak yıllık 1500 – 2000 euro’luk bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Alışveriş merkezlerinden, marketlerden alınan suyun maliyeti göz önüne alındığında aile bütçesine yıllık 1500 – 2000 euro tasarruf sağlamaktadır.

Cihazların ve çeşmelerin 2 yıl garantisi vardır. Abonement sistemindeki cihazlar ise ömür boyu garantilidir ve ücretsiz filtre değişimi yapılmaktadır.

Abonement sisteminde ve satın alma sisteminde çeşmelerin garantisi 2 yıldır.